CTMOS spol. s r. o.

Společnost CTMOS je softwarová firma zabývající se vývojem informačních systémů, které si kladou za cíl urychlit administrativní výkony ambulantních lékařů, advokátních kanceláří a zákazníků pracujících s datovými schránkami.

Naší snahou je pružně reagovat na požadavky našich klientů, stejně jako na změnu legislativy. Z těchto důvodů je veškerý software navrhován ve spolupráci s odborníky z daných oblastní.

AIS

Ambulantní informační systém

DAS

Správa datových schránek

Vzdálená pomoc

Uživatelům verze pro Windows nabízíme vzdálenou pomoc pro rychlé nastavení programu, krátká školení i řešení problémů.

Kontaktujte nás na tel. č. 548532513 a požádejte nás o vzdálenou pomoc zde. Alternativně žádejte žádejte zde.

Kontakt

CTMOS spol. s r. o.
Václavkova 37 
Brno, 615 00 
Česká republika

Tel.: 548 532 513
Email: obchod@ctmos.cz

Aktuality

10.02.2024 |
AIS
Třetí zmodernizovaná verze nejvýhodnějšího software se nyní testuje. Kromě řady nových funkcí spojených s vykazováním zdravotní péče se také zvýší zabezpečení dat.
Další informace naleznete této stránce.

3.01.2024 |
AIS
Pokud na některém z počítačů na jednom pracovišti provedete nějaké zápisy (dokumentace, výkony), jsou data uložena na disk v místě, kde momentálně pracujete. Zapsané údaje jsou průběžně v zakódované formě přenášena na cloudový server, odkud je následně načítají počítače z ostatních pracovišť. Zapisujete-li do dokumentace střídavě doma a v ordinaci, data zapsaná v ordinaci se "propíšou" do počítače doma a obráceně (z domova do ordinace). Přenosy dat probíhají zabezpečeným způsobem.
17.10.2019 |
AIS
Druhá zmodernizovaná verze nejvýhodnějšího software. Rozšíření možností miniverze.
Verze druhé generace - 2.0.2.0

< <   1  8